top of page

„Čempionai negaminami sporto salėje. Čempionai atsiranda dėl to, ką turi giliai viduje: aistrą, svajonę, viziją.“

Grupinės ir asmeninės treniruotės

Grupinės bei asmeninės treniruotės yra puikus derinys keliaujant išsvajoto rezultato link. Aš kaip treneris užtikrinu, kad 100 procentų pasieksite norimų rezultatų, tačiau tam yra būtinas mitybos planas. Savo darbo praktikoje dažnai savo klientams mėgstu parengti savaitės planą, pavyzdžiui, dvi asmeninės treniruotės ir 1-2 grupinės treniruotės. Taip klientas sutaupo pinigų, pakeičia treniruotės rūšį. Savo klientus mėgstu pakviesti į pilateso ar tempimų treniruotes, kuriose išjudiname pamirštus raumenis, ištampome visą kūną. Darbas su manimi - sėkmės garantas!

4asmenugrupes.jpg

Sportas mažoje grupelėje

Sportas mažoje grupelėje iki 4-ių asmenų, tai puikus būdas siekt savo tikslų, spręsti iškilusias kūno problemas, pagerinti savo savijautą bei pagražinti kūno linijas. Jūs galite ringtis iš daugelio dienos laikų ir išsiringti sau tinkamą laiką, neįsipareigojus prie vieno laiko. Treniruotės kaina 20€.

Adresas Giraitės g.2

Sit Ups

Asmeninės treniruotės

Treniruotės su asmeniniu treneriu - efektyviausias kelias link išsvajotų kūno formų ir puikios savijautos. Užsiėmimų metu užtikrinu, kad pratimus atkiltumėte taisyklingai ir saugiai. Taip pat, ne tik laikytumėtės reikiamo ritmo, bet ir gerai jaustumėtės emociškai bei nestokotumėte motyvacijos.

Asmeninės treniruotės puikiai tinka ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems. Treniruotės metu užtikrinu pratimų įvairovę ir taisyklingą jų atlikimą. Mažais laipteliais kilsime į priekį ir augsime kartu!

Įsigykite abonementą "Motion Academy" ir sportuokite kartu su manimi!

bottom of page