top of page

„Čempionai negaminami sporto salėje. Čempionai atsiranda dėl to, ką turi giliai viduje: aistrą, svajonę, viziją.“

Grupinės ir asmeninės treniruotės

Grupinės bei asmeninės treniruotės yra puikus derinys keliaujant išsvajoto rezultato link. Aš kaip treneris užtikrinu, kad 100 procentų pasieksite norimų rezultatų, tačiau tam yra būtinas mitybos planas. Savo darbo praktikoje dažnai savo klientams mėgstu parengti savaitės planą, pavyzdžiui, dvi asmeninės treniruotės ir 1-2 grupinės treniruotės. Taip klientas sutaupo pinigų, pakeičia treniruotės rūšį. Savo klientus mėgstu pakviesti į pilateso ar tempimų treniruotes, kuriose išjudiname pamirštus raumenis, ištampome visą kūną. Darbas su manimi - sėkmės garantas!

Cross Fit Class

Grupinės treniruotės

Pavargote sėdėti visą dieną darbe, pasidarėte tingus? Palepinkite savo kūną ir pakelkite sau nuotaiką! Jūsų širdis yra raumuo, o mano treniruotės pagerins Jūsų širdies ritmą. Tad kūnas Jums padėkos už tai! Siūlau platų grupinių treniruočių pasirinkimą, pagal Jūsų fizines galimybes.

Grupinės treniruotės būna įvairių rūšių - nuo žemo intensyvumo iki aukšto. Mano kaip trenerio patarimas treniruotes rinktis kuo įvairesnes, kadangi taip jūs liekate labiau motyvuoti ir pradedate mylėti sportą dar labiau. Mano vedamos grupinės treniruotės: Trx, X-fit, kūno dizainas, riebalų deginimas, pilatesas, vaikų fitnesas.

Sit Ups

Asmeninės treniruotės

Treniruotės su asmeniniu treneriu - efektyviausias kelias link išsvajotų kūno formų ir puikios savijautos. Užsiėmimų metu užtikrinu, kad pratimus atkiltumėte taisyklingai ir saugiai. Taip pat, ne tik laikytumėtės reikiamo ritmo, bet ir gerai jaustumėtės emociškai bei nestokotumėte motyvacijos.

Asmeninės treniruotės puikiai tinka ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems. Treniruotės metu užtikrinu pratimų įvairovę ir taisyklingą jų atlikimą. Mažais laipteliais kilsime į priekį ir augsime kartu!

Įsigykite abonementą "Motion Academy" ir sportuokite kartu su manimi!

Nėščiųjų mankšta

Nėštumo metu keičiasi moters organizmo sistema, kinta laikysena, raumenų tonusas, didesnis krūvis tenka širdies ir kraujagyslių sistemai bei atsiranda nuotaikų svyravimai. Laukiantis kūdikio, kinta kūno pusiausvyros centras, atsiranda laikysenos pokyčių, pradedama jausti skausmus nugaroje ir kartais tampa sunku judėti, dažnai ima trūkti jėgų. Nėščiųjų mankšta ne tik sustiprina fiziškai, bet ir harmonizuoja bendrą savijautą. 

Kuo ši mankšta naudinga vaisiui?

Aktyvina kraujotaką, medžiagų apykaitą, gerina deguonies pasisavinimą.

Ši būsimoms mamoms pritaikyta mankšta padeda:

Išvengti įvairių negalavimų  (nugaros skausmo, galvos skausmo, nemigos bei nuovargio);

Palengvinti  vidurių užkietėjimą, raumenų spazmą;

Sustiprinama širdies ir kraujagyslių sistema;

Pasiruošti gimdymui ir greičiau atsistatyti po jo;

Susidraugauti su besikeičiančiu kūnu.

Ar mankštintis yra saugu?

Jei neštumo eiga nekomplikuota, taip, tai yra saugu. Prieš pradedant sportuoti nėštumo metu, būtina pasitarti su savo ginekologu arba akušeriu. Labai svarbi trenerio priežiūra, parinkti krūviai, taisyklinga laikysena.

Nuo kada galima pradėti?

Iki nėštumo sportavusi, aktyviai leidusi laiką  moteris, gali mankštas pradėti nuo pat pastojimo pradžios.

Moterys, kurios nesportavusios iki nėštumo pradžios ar turėjusios pasyvų  sportą, mankštintis gali pradėti nuo šešioliktos neštumo savaitės. 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį treniruotės metu?

Treniruotės metu kiekviena besilaukianti moteris privalo turėti pulsą matuojančią apyrankę, ar laikrodį, ar kitą matavimo prietaisą. Mankštos metu privalu stebėti savijautą: kraujospūdį, ar nesvaigsta galva, ar kur nors juntami skausmai. Pajutus bet  kokį silpnumą, reikia sustoti ir nedelsiant sakyti treneriui. Visos treniruotės metu būtina gerti vandenį.

Kur vyksta treniruotės?

Asmeninės treniruotės vyksta "Motion Academy" Giraitės g. 2, LT-93201 Klaipėdoje.

Kainos derinamos su treneriu.

nesciuju-manksta-baltasFINAL-bodycontrol
nesciuju-manksta-baltasFINAL-bodycontrol
nesciuju-manksta-baltasFINAL-bodycontrol
bottom of page