top of page
image_6483441.JPG

Registracija 2023 m. vasaros stovykloms
YRA LAISVŲ VIETŲ Į PAPILDOMĄ 6 PAMAINA Rugpjūčio 6-11 d.

2023 metų vasaros datos:

1 PAMAINA | Birželio 25 - 30 d.

2 PAMAINA | Liepos 2 - 7 d.

3 PAMAINA | Liepos 23 - 28 d.

4 PAMAINA | Liepos 30 d. - rugpjūčio 4 d.

5 PAMAINA | Liepos 16 - 21 d. 

6 PAMAINA | Rugpjūčio 6 - 11 d. (yra laisvų vietų!)

Vieta: kaimo turizmo sodyba "Gribžė".

Maitinimas: 4 kartus per dieną

Kaina: 280 €

Vaikų amžius nuo 7 iki 18 metų. Vaikai skirstomi ir apgyvendinami pagal amžiaus grupes atskirose sodybose.

Dėl stovyklos prašome tiesiogiai susisiekti tel.: +370 620 60847

 

Jau 7-ta vasara, kai vaikams galime pasiūlyti nepamirštamus įspudžius visam gyvenimui. Nauji atradimai, pramogos, nuotykiai, diskoteka po atviru dangumi, žaidimai, įvairios sporto rūšys, laužas gamtos apsuptyje bei pripučiamos pramogos vaiko aktyviam laisvalaikiui! Su šiomis atrakcijomis ir dar daugiau jų, kviečiame vaikus ir jaunimą į aktyvaus laisvalaikio ,,Dragūnas HappyKids” stovyklą, vyksiančią jaukioje kaimo turizmo sodyboje ,,Gribžė”.

 

Gribžės sodyba kuriama jau daugiau nei 10 metų. 7 ha teritorijoje aplink 1,3 ha tvenkinį, idealiai pritaikyta mūsų organizuojamai vaikų stovyklai. Atskiras futbolo stadionas, teniso, tinklinio bei paplūdimio teniso aikštynai. Teritorijoje, organizuosime įvairias rungtis, žaidimus, pūsim pripučiamus batutus, rengsim ir statyti kitus įrenginius. Pastatyta scena, kuri visiškai paruošta rengti koncertus, renginius bei diskotekas, daugybę vietos pramogaut ir vygdyti įvairiausią mūsų stovyklos veiklą!

Ir šių metų naujiena -  pasiūlysime pramogą su Elekektriniais vandens šautuvais! Vandens mūšį mėgsta tiek maži, tiek dideli, o ar pamenate Japonų TV šou ,,Takeshi pilis” ir jų varžybas su vandens šautuvais bei specialiais taikiniais ant galvų? Šis žaidimas puikiai tinka vaikų stovykloms. Vienu metu gali žaisti iki 12-kos asmenų ar pasikeisdami iki 24-ių. Garantuojame, kad žaidimo metu patirtos geros emocijos bei įspūdžiai įsimins ilgai!

O gal tiesiog vaikas nori tuo pačiu ir pailsėt? Sodyba tinka ir tam!

 

Vandenuką išnaudosime netik maudynėms, vaikų lauks irklentės, dar kitaip vadinamais ,,Supais”, bei sodyboje yra galimybė už papildoma mokestį pasinaudoti vandenlenčių sporto trasa, daugiau apie juos www.wakevillage.lt

 

Žinoma saugumas bei papildomas dėmesys garantuotas!

Mūsų tikslas - sveikas, aktyvus, kūrybingas ir edukacinis laiko praleidimas ir visapusiškas tobulėjimas bei poilsis. Viena iš šių metu naujienų, tai renginių organizatorius - ,,Geri visada”. Pasiėmęs savo žaidimus, užkurs tikrą pramogų zoną, su daugybę juoko bei komandiniu darbu, vaikai varžysis tarpusavyje, o vakaro desertui jaunimo lauks diskoteka su profesionaliu didžejumi ,,DJ Endriu”.

Visų vaikų mylimas Oswa HD, praves vaikams parkūro bei akrobatikos užsiemimus, žinoma kiekvienam pagal fizines galimybes, o jei kažkuri veikla nepatiks ar vaikas nenorės vygdyti šios ar kitos veiklos? Nieko tokio, stengsimes jį užimti jam malonia veikla!

Kaip gi mes be pripučiamų burbulų, vaikams jie visada palieką nepamirštamą įspūdį!

 

Mumis aplankys jau vaikams pažystami, puikūs treneriai, tai - paplūdimio teniso bei tinklinio profesionalai, Aistė bei Laurynas. O kadangi turėsime ir teniso kortus, vaikai gales asmeniškai susipažinti ir su teniso malonumais!

 

Kiek jaunesnių jaunuolių lauks eksperimentų vakarėlis su pedagoge Karolina, o kiek vyresnės mergaitės turės galimybę susikurti kvepalų eskizą su baigusia ir įgijusią botaninės parfumerijos diplomą - Monika.

Taip pat, vaikai  bus supažindinti arba labiau pagilins žinias apie kvėpavimą, praktikos metu mes stengsimės kuo labiau atsipalaiduoti bei geriau jaustis.

Be renginių organizatoriaus bei diskotekos su profesionaliu didzėjumi ,,DJ Endrio” turėsime ir savo mylimą Havalų vakarėlį, kur netrūks skanaus bei spalvoto maisto ir pramogų!

Kas pas mus dalyvauja nepirmus metus, žino, kad stovykla pasižymi maloniu universalumu, bei skirtinga veikla, tad ši stovykla, tiks bet kokio tipo vaikams!

Daugybę sporto varžybų ir rungčių, skirtingos sporto šakos, įvairūs lauko žaidimai bei įtraukiantys stalo žaidimai, biliardas, stalo futbolas, oro ritulys, stalo tenisas, dėlionės, tam turėsime atskiras patalpas, tad betkokiu oru vaikai bus maloniai užimti.

O ar mėgstate putų šou? Geri dalykai turi kartotis metai iš metų! Taip pat vaikai galės mėgautis pirtimi bei burbuline vonia. Galime vardint ir vardint, bet gal tiesiog užteks peržiūrėti praėjusių stovyklų akimirkas ?

Laukiame Jūsų!

 

2023 metų vasaros datos:

1 PAMAINA | Birželio 25 - 30 d.

2 PAMAINA |  Liepos 2 - 7 d.

3 PAMAINA | Liepos 23 - 28 d.

4 PAMAINA | Liepos 30 d. - rugpjūčio 4 d.

5 PAMAINA | Liepos 16 - 21 d.

6 PAMAINA | Rugpjūčio 6 - 11 d. (yra laisvų vietų!)

 

Pamainos kaina: 280€

 

Į kaina įskaičiuotas maitinimas 4-is kartus dienoje, nakvynė, stovyklos programa ir kitos pramogos.

Pamainos pilnai užsipildo su 85-ta registracija, trečia pamaina ties 75-ta!

Kviečiame registruotis į stovyklą užpildant žemiau esančią registracijos formą. Registracija bus patvirtinta, kai pervesite avansinį mokestį (100 €), pavedimo paskirtyje nurodant vaiko vardą ir pavardę bei pamainą. Ligos atveju avansas bus grąžinamas.

Užpildžius žemiau pateiktą formą, gausite tolimesnius nurodymus, kaip atlikti pavedimą.

Informacinis numeris +370 620 60847

Rekvizitai:

Gavėjas: MB DRAGŪNAS LT617300010160166328

Suma: 100€

Paskirtis: vaiko vardas pavardė bei pasirinkta pamaina

Aktyvaus laisvalaikio stovykla vaikams "Dragūnas HappyKids"

image_6483441_edited.jpg


DĖMESIO!
 


VIETŲ YRA Į PAPILDOMĄ 6 PAMAINA Rugpjūčio 6-11 d.
Dėl stovyklos prašome tiesiogiai susisiekti tel.: +370 620 60847

Registruokite savo vaiką į šauniausią sporto stovyklą

reg

Akimirkos iš praėjusių stovyklų

2022 m. 4 pamaina

2022 m. 3 pamaina

2022 m. 2 pamaina