top of page
image_6487327.JPG

Aktyvaus laisvalaikio ir poilsio stovykla
"Life Balance Camp" sugrįžta!

2023 m. gegužės 26 - 28 dienomis.

Stovykla skirta visai šeimai.

Tai stovykla skirta suaugusiems ir šeimoms su vaikais. Jaukiame gamtos kampelyje, ant Kuršių marių kranto įsikūrusi Svencelės sodyba. Tai nuostabi vieta vykdyti mūsų stovyklos veiklą. Į stovyklą kviečiame įvairaus amžiaus žmones aktyviai praleisti savaitgalį, pasisemti naudingų žinių ir tuo pačiu pailsinti kūną bei protą. Visi puikiai žinome, jog leisti laiką gamtoje, miško apsuptyje yra naudinga, bet ar žinote, kad būtent kvėpavimas gali pagerinti Jūsų miegą bei gyvenimo kokybę? Apie tai Jus būtinai supažindinsime ir dar daug gero patirsite. Judėti-tai reiškia gyventi! Susipažinsime arba pagerinsime įgudžius Padelio bei teniso aikštelėse, organizuosime įvairiausius žaidimus ir estafetes. Įvairių treniruočių metu dėmesį skirsime gražios laikysenos, disbalansų tvarkymui bei viso kūno stiprinimui. Taip pat visi norintys turės galimybę susikurti kvepalų eskizą su baigusia ir įgijusią botaninės parfumerijos diplomą - Monika. Kaip žinome kvapai mus lydi visur, o ar žinome, kaip kvapai veikia mūsų emocijas? Jie gali atpalaiduoti, pakylėti, suteikti pasitikėjimo, seksualumo jausmą ir norėsis su jais eiti, tad, manau, tai leisime kūnui pajusti. Gerą nuotaiką dar labiau užkurs renginių organizatorių komanda ,,Geri visada”. Savo išskirtine ir užburiančia programa neleis liūdėti, o liūdesį keisime į judesį. Ir visą stovyklos emociją vainikuos bei mintis nuramins puikūs savo srities specialistai - profesionalūs masažistai.

Į kainą įskaičiuota:

  • Skanus bei subalansuotas maistas tiek viską valgantiems, tiek vegetarams (4 kartai dienoje);

  • Apgyvendinimas bei poilsis jaukioje Svencelės sodyboje, daugiau nuotraukų iš jos galite rasti čia 👇https://www.booking.com/hotel/lt/svenceles-sodyba.lt.html

  • Treniruotės bei mankštos su Pauliumi bei Monika, kik boxo treniruotė;

  • Padelio bei teniso praktika su pasižaidimais;

  • Kvepalų gamyba;

  • Kvėpavimo praktika;

  • Žaidimai, estafetės bei pramogos su renginių vedeju;

  • Jei orai leis, pasiplaukiojimas su irklentėmis bei vandens dviračiais;

  • Protmūšis, stalo žaidimai ir kt.

 

P.s. Vaikų dalyvavimas visur, kur tik norės ir pagal savo galimybes.

Kiekvieno dalyvio lauks rėmėjų dovanos!

Laukia  nepamirštamas savaitgalis, kuriame judesys nebus NUOBODUS!

 

Stovyklos data: gegužes 26 - 28 d.

 

Stovyklos kainos:

* gyvenimas dviviečiame kambaryje - 350€;

* gyvenimas triviečiame kambaryje (suaugusiems) - 310€ (apsistojus su vaiku, kaina vaikui su 50% nuolaida - 155€);

* gyvenimas keturių-šešių vietų kambaryje (suaugusiems) - 290€ (apsistojus su vaiku ar dviem vaikais, kaina vaikui su 50% nuolaida - 145€).

Vaikams masažai į kainą neįskaičiuoti.

Registracija bus patvirtinta, kai pervesite avansinį mokestį (100 € už asmenį), pavedimo paskirtyje nurodant dalyvio vardą pavardę. Užpildžius žemiau pateiktą formą, gausite tolimesnius nurodymus, kaip atlikti pavedimą.

Informacinis numeris +370 620 60847

Stovyklos suaugusiems

Registracija į stovyklą "Life Balance Camp"

reg
image_6487327_edited.jpg
bottom of page